Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa – C4PL

Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Obsługa sieciowa IT Warszawa
Poprzedni
Następny

Transmisja i bezpieczeństwo

Systemy odpowiedzialne za transmisją i bezpieczeństwem danych kryjące się pod takimi hasłami jak: LAN, WLAN/WiFi, WAN, SAN, WDM, VPN, Firewall, IDS/IPS, PKI, itd. są jednymi z najważniejszych elementów infrastruktury, gdyż zapewniają bezpieczną łączność i przepływ danych między systemami, urządzeniami, aplikacjami oraz użytkownikami. Również wiele dzisiejszych firm prowadzi działalność w oparciu o jednostki terenowe i oddziały, które ze względu na koszty utrzymania IT muszą korzystać z systemów i aplikacji zlokalizowanych w centrali.

Dbałość o właściwą kondycję „sieci naczyń krwionośnych” organizmu jakim jest infrastruktura IT ma ogromny wpływ na ciągłość biznesową, stabilność i niezawodność działania oraz na poziom bezpieczeństwa przesyłanych informacji.

Cyberbezpieczeństwo to zastosowanie technologii, procesów i kontroli w celu ochrony systemów, sieci, programów, urządzeń i danych przed cyberatakami. Ma na celu zmniejszenie ryzyka cyberataków i ochronę przed nieuprawnionym wykorzystaniem systemów, sieci i technologii.

Bezpieczeństwo dla nas:

  • ciągłość dostępności usług – zadowolenie Twoich klientów i spokój dyrektorów
  • redundancja tylko kluczowych elementów infrastruktury – zadowolenie działu finansowego

Cyberbezpieczeństwo dla nas:

  • zawężanie uprawnień do koniecznego minimum i zaawansowane metody logowania – zadowolenie audytorów bezpieczeństwa
  • korzystanie z “best practice” – pewne sprawdzone rozwiązania.

Cyberbezpieczeństwo oraz ciągłość dostępności systemów są najważniejszymi aspektami infrastruktury – dlatego zawsze zwracamy uwagę na konieczność redundancji, kopii zapasowej, izolowania środowisk produkcyjnych od testowych, zawężania otwartych portów, odpowiedniego poziomu uwierzytelniania, autoryzacji oraz logowania zdarzeń. – Wdrażanie, zmiana bądź rozwijanie jakiegokolwiek elementu musi być zawsze oparte o gruntowną analizę potencjalnego ryzyka otwarcia luki w bezpieczeństwie, bądź stworzenia pojedynczego punktu awarii.

Dlaczego warto wybrać nasz Outsourcing IT?

Wykwalifikowana kadra

Optymalizacja kosztów

Polecają nas nasi klienci

Terminowość wykonywanych usług

Pełne bezpieczeństwo

Współpracujemy z najlepszymi

5/5 - 20 ocen
Call Now Button