Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa – C4PL

Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Obsługa sieciowa IT Warszawa
Poprzedni
Następny

Outsourcing sieciowy dla średnich i dużych przedsiębiorstwa oraz instytucji

Niezawodna infrastruktura IT to podstawa każdej firmy. Przestoje mogą wpływać na różne aspekty działalności biznesowej, w tym produkcję, przychody i obsługę klienta. Może się wydawać, że zbudowanie potężnej i niezawodnej infrastruktury IT wymaga dużych inwestycji kapitałowych, do momentu, gdy ten wydatek zwróci się w postaci nieprzerwanej ciągłości sprzedaży oraz możliwości wykonywania efektywnej i niezbędnej pracy przez pracowników firmy czy instytucji. Zbudowanie, utrzymanie oraz rutynowa kontrola sieci informatycznej powinno być priorytetem każdego średniego lub dużego przedsiębiorstwa oraz instytucji. Jest to tak samo istotne jak świadczona usługa czy jakość sprzedawanego produktu.

Outsourcing sieciowy dla średnich i dużych przedsiębiorstwa oraz instytucji Warszawa

Outsourcing sieciowy dla średnich i dużych przedsiębiorstwa oraz instytucji w Warszawie i całej Polsce od takiej jak C4PL SP. Z O.O

W C4PL SP. Z O.O od 13 lat zajmujemy się profesjonalną obsługa sieciową klasy enterprise. Nasi sieciowcy mają wieloletnie doświadczenie w swoich fachu, które mogą poprzeć certyfikatami Cisco(CCNA/CCNP). Jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie projekt wymiany obecnych urządzeń na te z rodziny Cisco. Bądź przejęcia obsługi obecnej infrastruktury. Nasza współpraca rozpoczęłaby się w następujący krokach:

  • wspólne zrozumienia Twoich potrzeb oraz oczekiwań.
  • zasugerowanie niezbędnych zmian przygotowanie oraz zarządzanie projektem
  • dobór sprzętu oraz oprogramowania
  • wdrożenie rozwiązań/migracja obecnych
  • przetestowanie zmian, weryfikacja pracy kluczowych usług oraz połączeń
  • monitoring nowego rozwiązania
  • szkolenie
  • outsourcing IT
  • wsparcie techniczne

Po przejściu przez wszystkie kroki nasz dział techniczny zacząłby się systematycznie wdrażać w funkcjonowanie Twojej organizacji. Dzięki temu z upływem czasu wszystkie problemy pozostawałyby rozwiązywane sprawniej, a w przypadku powtarzalnych sytuacji zostałyby wypracowane procedury postępowania w celu zwiększenia sprawności ich rozwiązywania.

Dlaczego warto wybrać nasz Outsourcing IT?

Wykwalifikowana kadra

Optymalizacja kosztów

Polecają nas nasi klienci

Terminowość wykonywanych usług

Pełne bezpieczeństwo

Współpracujemy z najlepszymi

5/5 - 26 ocen
Call Now Button