Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa – C4PL

Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Obsługa sieciowa IT Warszawa
Poprzedni
Następny

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług obsługi informatycznej firm z Warszawy i okolic. Nasza firma również świadczy obsługę informatyczną dla firm z całej polski – nie tylko z Warszawy.
Obsługujemy małe, średnie przedsiębiorstwa oraz korporacje na terenie całego województwa mazowieckiego. Sama obsługa informatyczna polega na zastąpienie tradycyjnego pionu informatycznego wyspecjalizowanym zespołem wyposażonym w narzędzia i wiedzę. Naszym zadaniem jest realizacja codziennych spraw informatycznych w firmie, którą obsługujemy.

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Co wchodzi w dokładny zakres obsługi informatycznej firmy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego

  • Administrowanie serwerami, które polega na weryfikacji i aktualizacji zabezpieczeń. W razie potrzeby prowadzimy niezbędne prace administracyjne w ramach obsługi informatycznej firmy w Warszawie.
  • Administrowanie siecią komputerową, co oznacza instalację oraz administrację urządzeń sieciowych – Routery, Switche, Firewalle, Access Pointy.
  • Doradztwo informatyczne, czyli przekazywanie najlepszych rozwiązań w zakresie planowania informatycznego i obsługi informatycznej firm w Warszawie.
  • Bezpieczeństwo IT to w naszej ocenie bardzo ważna kwestia, która powinna być zastosowana i wdrożona w systemy informatyczne firmy. My zapewniamy bezpieczeństwo poprzez zastosowanie rozwiązań typu Next Generation Firewall, UTM, Endpoint Protection.
  • Kontrola sprzętu to kolejny element, którego zadaniem jest sprawne utrzymanie płynności funkcjonowania przedsiębiorstwa. Proaktywny monitoring komputerów, tabletów, telefonów. Analiza geolokalizacyjna – OCS, GLPI, Cisco Meraki, Comodo
  • Natychmiastowa pomoc podczas obsługi informatycznej firm dzięki zdalnemu połączeniu. Takie rozwiązanie może natychmiast pozwolić na diagnozę i rozwiązanie zaistniałego problemu.

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem i prowadzimy obsługę informatyczną firm na terenie Warszawy na najwyższym poziomie. Jakość naszych usług rekomendują zadowoleni klienci z Warszawy i okolic.

Obsługa informatyczna firm, instytucji, przedsiębiorstw Warszawa

Nowe technologie i szybki rozwój technologiczny zmusza firmy, przedsiębiorców do wdrażania nowych rozwiązań zapewniających płynność w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Nasza firma oferuje obsługę informatyczną na wysokim poziomie i wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy potrzebują stałej opieki informatycznej w swoim przedsiębiorstwie. Świadczymy swoje usługi na terenie Warszawy i okolic. Dzięki współpracy z firmą C4PL i naszemu wieloletniemu doświadczeniu będziecie mieli Państwo gwarancję, że liczba awarii zostanie ograniczona do minimum. Nasza dyspozycyjność i terminowość są ważnym elementem przy wyborze firmy informatycznej, obsługującej Państwa przedsiębiorstwo. Zewnętrzna obsługa informatyczna państwa firmy to najlepsze rozwiązanie w optymalizacji kosztów.

Obsługa informatyczna Warszawa

W jaki sposób wygląda współpraca z firmą świadczącą obsługę informatyczną firm w Warszawie?

Obsługa informatyczna (IT) firm Warszawa

Firma C4PL preferuje dwie formy współpracy, które sprawdzą się odpowiednio dla każdej firmy w zależności od skali i potrzeb.

  1. Pierwszą formą współpracy jest obsługa informatyczna doraźna, która polega na bieżącym rozwiązywaniu problemów. W tym przypadku jest rozliczana każda godzina pracy naszego zespołu specjalistów.
  2. Druga forma współpracy oparta jest na stałej umowie, której warunki uzależnione są od wielkości infrastruktury informatycznej oraz uzgodnionego SLA. Wszystkie warunki obsługi informatycznej ustalane są na indywidualnym spotkaniu.

Ile kosztuje obsługa informatyczna firmy w Warszawie?

Ceny obsługi informatycznej firmy w Warszawie zależą od zakresu i pakietu, na jaki zdecyduje się firma. Ceny ustalamy indywidualnie po wcześniejszym przeanalizowaniu, co powinno się znaleźć w naszych kompetencjach, żeby usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Tym samym zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia spotkania i zapoznania się z potrzebami oraz celami, które chcieliby Państwo osiągnąć.

Dlaczego warto wybrać nasz Outsourcing IT?

Wykwalifikowana kadra

Optymalizacja kosztów

Polecają nas nasi klienci

Terminowość wykonywanych usług

Pełne bezpieczeństwo

Współpracujemy z najlepszymi

5/5 - 26 ocen
Call Now Button