Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa – C4PL

Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Obsługa sieciowa IT Warszawa
Poprzedni
Następny

Administracja i obsługa serwerów Warszawa

Administracja i obsługa serwerów dla naszych Klientów z Warszawy do nasza specjalność od wielu lat. Dzięki stałej współpracy z naszą firmą informatyczną C4PL, nasze klienci z Warszawy i okolic mogą czuć się bezpiecznie. Jesteśmy gotowi zapewnić administrację zarówno małym, jak i dużym firmom w skali międzynarodowej. W ten sposób nasi Klienci będą mieli pewność, że ich dane są bezpieczne i chronione przed ryzykiem utraty danych, blokadą witryn internetowych i kont pocztowych. Prowadzenie serwera nie musi więc być skomplikowane – dzięki naszej firmie jest proste, szybkie i bezpieczne.

Administracja i obsługa serwerów Warszawa

Obsługa i administracja serwerami na co dzień i w sytuacjach awaryjnych

Przed podjęciem współpracy zazwyczaj wykonujemy dokładny audyt serwerów lub serwerów. W ten sposób możemy uzyskać pełny obraz aktualnej sytuacji i określić, które prace należy wykonać najpierw. W tym celu wykonujemy listę działań, która może zawierać udoskonalenie i optymalizację urządzeń.

 1. Monitorowanie wydajności serwera
  Czasami zdarza się, że pojemność dysku twardego jest zbyt obciążona, co wymaga przeniesienia części zasobów. Zmiana ta ma swoje korzyści dla użytkowników, mianowicie: zyskana zostaje szybsza reakcja stron internetowych, poprawa działania programów pocztowych, a także bezproblemowy dostęp do wszelkich zasobów.

 2. Optymalizacja usług związanych z www i pocztą
  Współpracując z Klientami, możemy zadbać o poprawne odbieranie i wysyłanie maili, a także wykonać audyt ich strony/sklepu internetowego i naprawić wszelkie usterki. Co więcej, możemy optymalizować częstotliwość tworzenia kopii zapasowych.

 3. Prace związane z bezpieczeństwem
  Czasami wystarczy zainstalowanie aktualizacji, jednak często konieczna jest zmiana całkowita zabezpieczeń, ponieważ obecne są za słabe lub przestarzałe. Aby wzmocnić poziom bezpieczeństwa, należy:
  – zaimplementować najbardziej skuteczne narzędzia ochrony przed wirusami i spamem,
  – ustawić wymagane ograniczenia dostępu zgodnie z obowiązującymi regulacjami oraz polityką bezpieczeństwa,
  – zainstalować i zaktualizować certyfikaty SSL.

Administracja i obsługa serwerami to głównie prewencja

Przygotowujemy konfigurację systemu, dostosowaną do specyfiki Twojej firmy, a następnie stale monitorujemy jego działanie. Obserwujemy jego bieżące i okresowe obciążenie, aby zapobiec przeciążeniom i nieprzerwanym problemom. Do tego tworzymy backupy danych i aktualizacje, ustalając uprzednio wszystko z Klientem. Każdego dnia kontrolujemy wielkość kolejki mailowej i bazy danych, aby zapewnić bezpieczną, stabilną pracę systemu.
Każdego dnia angażujemy się w obsługę serwerów zarówno zdalnie, jak i w miejscu ich postawienia. Zawsze jesteśmy gotowi do szybkiego reagowania na ewentualne awarie, stając się w tym momencie fachowym pogotowiem serwerowym.

Administracja i obsługa serwerami Warszawa

Najczęstrze awarie lub problemy z serwerami?

Najczęstszymi przyczynami utraty danych są ataki hakerskie, złośliwe oprogramowanie, błędy użytkowników oraz fizyczne zniszczenie elementów sprzętu z powodu mechanicznych lub elektrycznych uszkodzeń. W takich sytuacjach można skorzystać z usług informatycznych, które specjalizują się w odzyskiwaniu danych. Zaawansowane systemy i narzędzia pozwalają na bezpieczne odzyskiwanie nawet bardzo dużej ilości danych. Warszawa i inne miasta na całym świecie korzystają z tych usług, aby odzyskać utracone informacje.

Administracja i obsługa serwerami powierz specjalistom

Nasza firma C4PL to profesjonalna społeczność zaangażowana w prowadzenie i naprawę serwerów oraz odzyskiwanie danych. Zawsze dążymy do trzymania kroku z nowoczesnymi innowacjami z zakresu technologii. Każdego dnia zapewniamy solidną i odpowiedzialną opiekę nad serwerowniami. Pracownicy są regularnie szkoleni i uczestniczą w konferencjach oraz wydarzeniach związanych z IT, dzięki czemu są na bieżąco z nowymi technologiami i bezpieczeństwem informatycznym. Wybierz C4PL i ciesz się profesjonalną opieką administracyjną. Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

Obsługa serwerów i administracja Warszawa

Dlaczego warto wybrać nasz Outsourcing IT?

Wykwalifikowana kadra

Optymalizacja kosztów

Polecają nas nasi klienci

Terminowość wykonywanych usług

Pełne bezpieczeństwo

Współpracujemy z najlepszymi

5/5 - 50 ocen
Call Now Button