Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa – C4PL

Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Outsourcing działu IT, VPN, Obsługa sieciowa
Obsługa sieciowa IT Warszawa
Poprzedni
Następny

Backup i archiwizacja

Bezpieczeństwo danych to jeden z głównych priorytetów działu IT w państwa firmie? Mamy nadzieję, że tak, bo backup to nie tylko możliwość odzyskiwania przypadkowo skasowanych lub nadpisanych plików, ale również ważny element procedur Disaster/Recovery. Niestety często nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo funkcjonowanie biznesu zależy od sprawnego działania systemów informatycznych i na jak duże straty możemy sie narazić tracąc zdolność operacyjną w tym zakresie. O ile w przypadku awarii sprzętu sprawa jest dość prosta, o tyle ponowna konfiguracja systemów i aplikacji oraz napełnienie ich danymi nie są już takie oczywiste.

Staramy się przekonywać naszych Klientów, że zawsze lepszym rozwiązaniem jest zapobiegać, niż ponosić konsekwencje zaniedbań. Stosując odpowiednio wyskalowane i wydajne rozwiązania do wykonywania i składowania backupów możecie Państwo w pełni zabezpieczyć to co macie najcenniejsze w firmie, czyli Wasze dane. Dostępne technologie i urządzenia pozwalają bardzo indywidualnie podejść do Państwa potrzeb i wymagań.

W przypadku konieczności długoterminowego składowania danych również tych dostępnych on-line, które nie wymagają częstego dostępu sugerujemy naszym Klientom stosowanie systemów do archiwizacji. Skutkuje to redukcją kosztów przechowywania oraz dodatkowo zabezpiecza dane zarchiwizowane przed ich usunięciem i modyfikacją.

Dlaczego warto wybrać nasz Outsourcing IT?

Wykwalifikowana kadra

Optymalizacja kosztów

Polecają nas nasi klienci

Terminowość wykonywanych usług

Pełne bezpieczeństwo

Współpracujemy z najlepszymi

5/5 - 17 ocen
Call Now Button